https://analytics.google.com/analytics/web/?hl=tr&pli=1#/report-home/a113146427w168565676p168655814
İstanbul'da saat: sanalbasin.com üyesidir
Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 15:28 Bu haber 20656 kez okundu
 
2021 Duvar Takvimleri Basım Çeşitleri Nelerdir?
2021 Duvar Takvimleri Basım Çeşitleri Nelerdir?
Gündem- Güvenlik Haberi
 2021 Duvar Takvimleri Basım Çeşitleri Nelerdir?

 

 

Promosyon ürünlerin şirket tarafından sunulmasının en büyük avantajı, her yerde müşterileri tarafından reklamının yapılmasıdır. Şirketlerin bu konuda ilgi gösterdikleri konu doğruda promosyon ürünlerken son derece yetkin ve kaliteli bir basım kalitesini de alabilmektir. Bu noktada duvar takvimi baskı konusuyla ilgili günümüz şartlarında matbaa hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Şirketiniz adına viral reklam ile alakalı en doğru hedef kitleye ulaşabilir ve doğru hedeflenir şekilde takvim promosyon ürünü kullanabilirsiniz.

 

Tanıtım amaçlı dağıtılan ürünlerin tamamı, bir promosyon ürün modelidir. Bu ürünler, günümüzde markaların her zaman, her sene için misafirlerine özel, müşterilerine yönelik gerçekleştirdikleri ürünler olurken üzerinde eşantiyon veya baskılı ürün olmasıyla beraber hem reklamını yaptıkları hem de misafirlerini mutlu edebildiği küçük bir ürün türüdür. Firmalar, reklam tarafında kaynaklarının bir kısmını da bu eşantiyon baskılı ürünlere ayırarak en iyi şekilde 2021 takvim modellerine ayırırlar.

 

Firmanız için gerekli gördüğünüz duvar takvimi basımı noktasında 2021 yılı için özel çalışmalar yaptırabilir ve reklam kaynaklarınızın küçük bir miktarını harcayarak, doğru ölçü ve formda en iyi tasarımlarla beraber bu promosyon hizmetlerinden yararlanırsınız. Duvar takvimi baskılarının gelecek yıl 2021 için hazırlanmasıyla beraber en doğru nitelikte hazırlanıyor oluşu, isteklerinizi karşılarken, müşterilerinize kendi firmanız hakkında doğru bir reklam modeli olarak da çalışmalarınızda başarılı bir viral reklam çalışma olmasında katkı sağlar.

 

2021 Yılının En İyi Duvar Takvim Ebat ve Özellikleri

 

Duvar takvimler, takvim ürünleri arasında işlevselliği en yüksek olan ürünlerdir. Bu nedenle firma ve kişilerin taleplerine göre hazırlanırken günümüzde de A3 baskı boyutları standart baz alınır. Tüm matbaa hizmetlerinde 2021 duvar takvimi baskısı yaptırırken bu ebatlar baz alınırken, A3 baskı ebatları ise 29,7 x 42 CM ölçülerine denk gelmektedir.

 

Sizin özel talepleriniz varsa, duvar takviminde istenen özel boyutlarda da takvimler yaptırabilirsiniz. İstenen ebadın ve kâğıt kalitesi özelliğinin farkına göre de doğrudan 2021 duvar takvim baskı fiyatlarında değişkenlik olmaktadır. Ölçüler dışında kâğıt kalitesinin farkıyla beraber duvar takvim basımı için özel formlar bulunur. Genel olarak 400 gramlık krom kağıtlar kullanılsa da maliyet düşürmek adına farklı modellerde de duvar takvimi için kağıt kullanımı mümkündür. 400 gram krom yerine kuşe kâğıdı uygulamasıyla maliyeti düşürmek mümkün olmaktadır.

 

Duvar takvimlerinde tasarımın antet bölümü, firma tarafından doldurulabilir, istenen renklerde baskısı yapılabilir eşantiyon ürünlerdir. Bu nedenle istenen renk gruplarına burada dikkat edilerek, gerekirse demo baskı yaptırarak kontrol edilmelidir. Tasarımda istenen renklerin tonuna göre karmaşık 2 rengi de bir arada kullanıp doğru renge markanız için ulaşabilirsiniz.

 

Özel duvar takvimleriyle ilgili baskı istediğinizde özel kriterler dışında standart ebatlarda ve standart kâğıt kalitesiyle beraber siz de hazır tasarımlardan faydalanabilirsiniz. 2021 duvar takvimi baskı ürünleriyle beraber, en iyi şekilde kaç gramlık kâğıt isterseniz yaptırabilirsiniz. Hazır mı özel mi tasarım olacağı konusunda tercihlerinizde bulunduktan sonra, fiyatlandırma noktasında da en uygun fiyat çerçevesinden yararlanabilir olacaksınız. En iyi fiyatlarla beraber siz de promosyon ürünlerinizin yaptırılmasını sağlarsınız.

 

Kurumsal firmaların özel promosyon ve reklam amacıyla yararlandıkları duvar takvimleri hakkında istenen şey, özel basım ve özel tasarımlarsa bu konuda en iyi tasarımlar noktasında duvar takvimleri yaptırarak istenen ölçülerde faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz ebatlarda duvar takvim ölçülerinden yararlanabilir ve kurumsal markanızın ön plana çıkması konusunda da faydalanabilirsiniz. Mevcut formlar dışında duvar takvimi için istediğiniz renk ve desenlerde çeşitlilikten faydalanabileceğiniz gibi farklı ebatlarda da kaç gram kâğıtta kaç adet isterseniz duvar takvimleri için 2021 takvimlerinizi bastırabilirsiniz.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , 2021, Duvar, Takvimleri, Basım, Çeşitleri, Nelerdir?,
Yorumlar
Haber Yazılımı